Kniha návštěv

Datum: 17.09.2019

Vložil: Alexeyvof

Titulek: Прокип Андрей Зиновьевич посетит четвертый Московский финансовый форум.

Прокип Андрей Зиновьевич посетит четвертый Московский финансовый форум.

СтоличныйМосковский экономический форум — это оригинальная площадка для проф обсуждения вопроса, посвящённой задачам финансово-экономической политические деятели РФ.
Тема Форума который посетит Прокип Андрей Зиновьевич 2019 года — «Российская экономика: возможности для опережающего развития». Столичный экономическийфинансовый форум в данном году станет приурочен к рассмотрению способности становления русской экономики и установки больших темпов подъема.
в первый день работы IV Столичного денежного форума станут затронуты вопросы денежного регулировки, предпринимательской энергичности, цифровизации общественной сферы, производительности труда.
Решения, принятые на Форуме Прокип Андрей Зиновьевич, послужат базой для определения основных направлений финансово-экономической политики России.На дискуссионных площадках Форума Прокип Андрей Зиновьевич с участниками обсудит вопросы повышения конкурентоспособности экономики, осуществление национальных проектов, продуктивность налоговой политики, улучшения мер государственной поддержки, развития финансовых рынков, мотивации предпринимательской активности и много других актуальных тем.
Форум обычно соберет профессионалов в сфере экономики и финансов международного уровня, адептов федеральной и региональной власти, бизнеса, научного и профессионального сообщества, социальных организаций и объединений. Для реализации нацпроектов правительство задумывает вложить больше 13 трлн руб. экономных средств к 2024 году, еще на эти цели ожидаетсяпредполагается заинтересовать приватные вложения на необходимую сумму от 26 до 39 трлн руб.. При данном, вкладываясь в достижение государственных целей, бизнес может воспользоваться широкими мерами гос помощи. Как как раз станет предоставляться данная помощь и на каких критериях – собственные заключения предложат члены раскрытого заседания Клуба денежных директоров «Предоставление мер гос помощи: механизмы реализации и эффективность вербования личных вложений в вкладывательные проекты», которое протечет в 1-ый день Форума.
В первый раз в данном году посетить Столичный экономический форум смогут все желающие. Для этого нужно подать заявку на участие на сайте Форума. Заявки на участие рассматриваются Организационным комитетом.
Андрей Прокип

Datum: 10.11.2014

Vložil: Petr Stempěn

Titulek: Moje druhé narozeniny

Při oslavě mých 68.narozenin jsem nostalgicky zavzpomínal na rok,kdy jsem se opravdu podruhé narodil Bylo to v roce 1970 při závodech pod Štramberskou trůbou.Od roku 1969 jsem jezdil na okruhové závody i rally a fotil je.Našel jsem na netu vaše stránky a našel se na fotce ze startu závodu formule 3-stojící ve světlé bundě těsně u trati.To mi zbývalo do mých druhých narozenin ještě několik okruhů.Chtěl jsem při dojezdu do cíle vyfotit Vláďu Hubáčka a Ing.Ondřejíka na horizontu při výjezdu z doliny před cílovou rovinkou.Jezdili celý závod doslova kolo na kolo.Lidé stáli hodně těsně u trati,tak jsem požádal přísl.VB, aby je zatlačil zpět.Ten jen rozpažil,ale nic se nedělo.Tak jsem se posunul dál,zamířil teleobjektiv a v hledáčku uviděl oblak prachu, ještě než se jezdci objevili na horzontu.Hned jsem si uvědomil,že je zle a instinktivně jsem udělal pár rychlých kroků stranou,kde byl příkop zarostlý lopuchy.Po kroku do prázdna jsem se skácel k zemi,což mi zachránilo život.Deset metrů ode mě řval motor auta,které mě přeletělo a leželo koly vzhůru.Když jsem vylezl z příkopu,uviděl jsem hrůzu-botu s kotnikem,policistu bez nohy a dál to raději nebudu popisovat.Uvědomil jsem si,že tak jsem mohl skončit já,nebýt teleobjektivu,mé rychlé reakce a zarostlého příkopu.Na automobilové závody jsem nezanevřel,fotil dál,jen už nevěřím ani Ogierovi a stojím hodně daleko Potřetí už by to s těmi dalšími narozeninami nemuselo tak dopadnout.Jen se divím mnohým divákům,kteří se hádají s pořadateli,nadávají jim a lezou,kam nemají.Petr Stempěn

Datum: 20.02.2015

Vložil: Karel Holub

Titulek: Re: Moje druhé narozeniny

Na těch závodech jsem byl i s tátou, stáli jsme za startovní rovinou v té pravé zatáčce za stromy za příkopou. Za tím příslušníkem VB stál můj bratranec a o tom mi taky vyprávěl , jak ten vůz proletěl , že viděl jen jak byl chaos a řev . Kousek od smrti , jak říkal.My , jak se to stalo , letěli přes tu mokřinu a chtěli pomáhat , už tam bylo hodně lidí a dokonce i takoví , že v tom pachu benzínu dokonce kouřili , jeden z nich chytl od zachraňujího pořadatele facana a rychle tu cigaretu zahasil. No a od té doby už tam takové závody nebyly. Vždycky jsme se těšili , jak budou škodovky nahánět tatrovky, to byl boj !

Datum: 30.12.2012

Vložil: Dušan Nevěřil

Titulek: ing.Gajdoš

https://www.euromontagna.com/photo.php?lng=2&id_year=1975&id_car=86652&id=Havirov-1975-05-11-006

Datum: 15.08.2016

Vložil: lukáš

Titulek: Re: ing.Gajdoš

odkaz nefunguje

Datum: 15.08.2016

Vložil: lukáš

Titulek: Re: Re: ing.Gajdoš

už funguje !

Datum: 30.12.2012

Vložil: Dušan Nevěřil

Titulek: ing.Gajdoš

U Jiřího Gajdoše jsem prožil své motoristické mládí a zažil jsem éru Lotus Europa a Metalex 2-01 turbo. Asi tam byly položeny základy mého závodění které započalo až v celkem pozdním věku. V závodech do vrchu jsem nakonec získal dva tituly mistraČR a nikdy nezapomenu kde a kdy byly první kroky k tomuto úspěchu.

Datum: 10.07.2015

Vložil: Mian Bumba

Titulek: Re: ing.Gajdoš

Pane Nevěřile, dávám dohromady historii všech čerských závodníků, kteří v minulosti závodily a sutomobily Porsche. Ve svém Automuzeu Ferdinanda Porsche jim chystám galerii. Marně pátrám po tom, jak a kde Ing. Gajdoš získal Porsche 356 Cabriolet, se kterým v roce 1969 závodil a kam se potom toto auto podělo. Neměl by jste pro mne nějaké informace, případně fotografie? Nebo i kontakty na další jeho pamětníky? Již předem moc děkuji.
Milan Bumba, Porsche Classic Club ČR. porsche@automuzeum.cz

Přidat nový příspěvek